Vytisknout aktuální stránku Hotline double strike - titulní stránka

O společnosti

Direct call

Nebaví Vás telefonovat ?

Chcete raději věnovat svůj čas tomu co Vás živí?

Tak to nechte na nás. Naše call centrum se specializuje na oblast SME. Obsloužíme Vaše hovory, otevřeme Vám dveře u nových klientů, seznámíme zákazníky s  Vaší aktuální nabídkou ...

Nezáleží na velikosti firmy, profesionální call centrum je nyní dostupné i pro Vás! 

více ...

01.08.2013

Od 1.9.2013 jsme se dohodli na exkluzivním zastupování reklamního formátu "Deník doporučuje"

07.01.2013

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vás informovali o tom, že jsme v letošním roce roz
Double StrikeO společnosti

O společnosti

Double Strike s.r.o. je především mediální a marketingová agentura. Při plánování kampaní a prodeji atraktivních reklamních formátů těžíme z naší téměř dvacetileté zkušenosti na poli prodeje a marketingu. Zaměřujeme se především na menší a střední firmy (SME segment). Našim klientům umíme i v rámci omezeného rozpočtu naplánovat a realizovat velmi efektivní kampaň s významnou návratností investice. Mezi našimi zákazníky jsou ale i ty největší firmy, jako například Česká spořitelna a.s. či Uniqa pojišťovna a.s. 

Navazujeme na tradici obchodní společnosti INTERNET TRADING s.r.o. . Od roku 2000 jsme obsloužili desítky tisíc klientů a objednávky v celkové hodnotě přes miliardu korun. Podíleli jsme se například na vývoji i následném obchodování firemních databází pro hráče jako Seznam, Centrum, Idnes. V roce 2011 byla firma akvizována mediální skupinou MAFRA a.s.

Také jsme vyvinuli a provozujeme intextový formát, který umožňuje zobrazit firemní sdělení u konkrétního slova v článcích obsahových médií. Naši licenci intextového formátu úspěšně využívají zpravodajské servery jako IDNES.cz, Deník.cz, Lidovky.cz, Metro.cz, Šíp.cz .

Aktuálně se soustředíme, kromě plánování a prodeje efektivních reklamních formátů, především na RTB. Jedná se o revoluční způsob nakupování a provozování display reklamy (real-time-bidding). Tento efektivní způsob nakupování a řízení kampaní mění bannerovou reklamu z brandové směrem k výkonnostní, s velmi přesným zacílením na Vaše vybrané cílové publikum. RTB je náročná disciplína, přesto jsme připravili s těmi nejlepšími z oboru pro naše klienty velmi výkonné balíčky, které k ničemu dlouhodobě nezavazují.

 Hlavním naším cílem jsou spokojení zákazníci, kterým námi realizované reklamní kampaně přinášejí zisk. Moc dobře víme, že se za méně peněz dá udělat více muziky :-) . 

Naše know-how plus spolupráce s našimi renomovanými partnery a zároveň jejich nezpochybnitelná zkušenost s nejen internetovým prostředím a marketingem je jednoznačnou zárukou úspěšnosti projektů i reklamních kampaní našich zákazníků.


clanky/s-nami-na-internetu-nebudete-sami