Vytisknout aktuální stránku Hotline double strike - titulní stránka

PR články, komerční sdělení

RTB kampaně

Největší výhody našich RTB kampaní

Můžete vybírat konkrétní domény, na kterých chcete být vidět. Máme přehled 400 nejnavštěvovanějších, seriozních a prověřených webů vhodných pro zobrazování display formátů.

  • Jsme schopni garantovat i cenu za proklik, na základě specifikace cílového publika pro Vaši kampaň
  • Kampaň můžeme v rámci jednoho rozpočtu rozdělit na více linií (image + produkty)
  • V rámci kampaně můžeme specifikovat vzorce chování – zájmy uživatelů (Auto-moto, Business, Vaření-jídlo, Zábava-společnost, Rodina, Finance, Zdraví-krása, Hobby, Životní styl, Bydlení, Muži, Mobilní zařízení, Technologie, Zpravodajství, Outdoor, Domácí mazlíčci, Veřejná správa, Reality-nemovitosti, Sport, Studenti, Cestování, Video-filmy, Počasí, Ženy, Mládež)
  • V rámci spolupráce můžeme také nabídnout výrobu sady bannerů, pokud nemáte
  • Můžeme se dohodnout na každodenních reportech a konzultacích
  • Každou kampaň individuálně a nepřetržitě hlídáme a optimalizujeme k ještě lepším výsledkům

Více o RTB

01.08.2013

Od 1.9.2013 jsme se dohodli na exkluzivním zastupování reklamního formátu "Deník doporučuje" na serv…

07.01.2013

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vás informovali o tom, že jsme v letošním roce rozšířili portfo…
Double StrikeProduktyPR články, komerční sdělení

PR články

Velmi rádi s Vámi a pro Vás připravíme kvalitní články, které potom nasadíme na významné servery, jako jsou www.idnes.cz, www.denik.cz, www.kurzy.cz atd. U těchto serverů máme díky stovkám klientů ověřeno, že dobře napsaný článek dosahuje velmi pěkných pozic ve vyhledávání google, seznam. A co je také důležité, zajistíme Vám pro vystavení Vašich článků vynikající ceny.

Z článků mohou vést odkazy na Váš web, lze do nich umístit fotografie, firemní videa i celé fotogalerie. Článek také je podpořen týdenní propagací perexu (poutání na článek) ve vybraných rubrikách či regionech. Jde tedy o kombinaci týdenní on-line kampaně a dlouhodobě fungujícího článku díky pozicím ve vyhledávačích.

Naši klienti si již zvykli psát články i na odborná témata, vědí, že přes vyhledávání se k nim dostanou přesně ti čtenáři, kteří hledají informace o daném tématu.